close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

Exirvip

بازدید : 37
يکشنبه 24 اسفند 1399 زمان : 11:13

به گزارش ایرنا از وزارت ورزش و جوانان ناصر صبحی در نشست كمیسیون تخصصی ازدواج و تعالی خانواده با اشاره به وجود سایت های متعدد در زمینه همسریابی و همسان گزینی افزود: برخی از این سایت ها نه نتها دارای تاثیر مثبت نبوده بلكه آثار مخربی و آسیب زایی را نیز به همراه دارند.

وی اظهاركرد: بنابراین یكی از اولویت های اصلی ما دردفتر ازدواج و تعالی خانواده ساماندهی این سایت‌ها است.

مدیر كل دفتر ازدواج و تعالی خانواده درمورد بررسی های انجام شده درخصوص سایت ها همسریابی اضافه كرد: به طوركلی وضعیت فعالیت این سایت به دو شكل است، نخست سایت هایی كه دارای مجوز قانونی هستند و دوم سایت های بدون مجوز قانونی در حال فعالیت هستند.

وی درباره سایت های دارای مجوز گفت: برخی از این سایت با وجود داشتن مجوز و اساسنامه خارج از حیطه وظایف مشخص شده در اساسنامه خود فعالیت دارند و برخی دیگر هرچند در حیطه وظایف مشخص شده فعالیت دارند ولی از افراد بدون تخصص و نامطلع استفاده می‌كنند.

صبحی در مورد سایت های بدون مجوز فعالیت گفت: بیشتر سایت های موجود از این نوع هستند.

مدیركل دفتر ازدواج و تعالی خانواده دربخش دیگری از صحبت های خود در مورد صدور مجوز مراكز مشاوره ازدواج و تعالی خانواده گفت: از جمله وظایف اصلی دفتر ازدواج و تعالی خانواده صدور مجوز فعالیت برای متقاضیان تاسیس مراكز مشاوره ازدواج و تعالی خانواده است.

این مسئول وزارت ورزش با تاكید بر این كه تنها، مراكزی كه دارای مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره كشور هستند وجه قانونی داشته و اجازه فعالیت دارند، گفت: تفاهم نامه ای بین وزارت ورزش و جوانان و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره كشور منعقد شده است.

صبحی اضافه كرد: مطابق آن مجوز فعالیت این مراكز به صورت مشترك صادر شود.

وی افزود تا كنون 50 مركز مجوز فعالیت دریافت كرده و در سطح كشور مشغول به فعالیت هستند و متقاضیان زیادی نیز در نوبت هستند.

مقالات بیشتر:دفتر ازدواج در پونک

بازدید : 44
يکشنبه 17 اسفند 1399 زمان : 16:24

محمد مهدی تندگویان گفت: هیچکدام از سایت های همسریابی مجوز ندارند و ما با جامعه ای که تخلف می‌کند قاطعانه و درست برخورد کردیم یعنی هم به دادستانی هم پلیس فتا هشدار دادیم و نظر دفتر رهبری را گرفتیم و ابلاغ کردیم.

به گزارش برنا؛ محمدمهدی تندگویان، معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان در نشست صمیمانه مدیران مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده که با حضور وزیر ورزش وجوانان برگزار شد، گفت: حضور مدیران جوان را برد معاونت جوانان میدانم و خوشبختانه کار بهم ریخته و ناقص وجود ندارد دلیل آن این است که در این معاونت از جوانان استفاده شده است و اتفاقا آقای سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به درستی این کار را انجام و مدیریت ورزش را هم به خوبی انجام دادند.

او افزود: ما در حوزه دولتی به عنوان یک نهاد با شما در ارتباط هستیم و هر آنچه از دستمان برمی‌آمد انجام دادیم و مکاتبات لازم صورت گرفت تا در ردیف ها موضوع بیمه مراکز روانشناسی موردتوجه قرار گیرد و از این بیشتر اختیارات نداریم اما هرجایی که سازمان روانشناسی ورود پیدا کرد بنده حمایت کردم و حمایت خواهیم کرد. می توان بیان کنم که در وزارتخانه موضوعی باقی نیست انجام نداده باشیم.

تندگویان تصریح کرد: تاکید بنده بر این است که اگر صنفی مطالبات دارد خودش هم باید خودجوش کار کند و مطالباتش را بیان کند، تاکنون این مطالبات درخصوص بیمه مطرح شده اما تا جایی که در اختیار ما بوده انجام دادیم و باقی مسائل باید درون صنف حل شود.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: موضوع خسارات مراکز در دوران کرونا را پیگیری کردیم هرچند در وظیفه ما نیست و ستاد ملی خسارات را پرداخت کرده است اما در هرصورت پیگیر بودیم و مبالغی را دریافت کنند.

تندگویان گفت: اجباری شدن مشاوره ازدواج چند چالش دارد یکی اینکه اگر ازدواج را منوط به مشاوره کنیم به شرطی می توان آن را در کل کشور اجرایی کرد که زیرساخت آن وجود داشته باشد نه اینکه مشاوره را اجباری کنیم اما دفاتری در روستاها وجود نداشته باشد و همین موضوع مانع ازدواج شود.

او ادامه داد: امروزه 134 مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده فعال در تهران داریم اما 8 مرکز در استان وجود دارد و در استان تهران باید پایش صورت گیرد و کمک و ساخت مرکز در شهرستان های تهران در اولویت قرار گیرد.

تندگویان تاکید کرد: از طرفی دیگر چه تضمینی است اگر مشاوره ازدواج اجباری شود ازدواج افزایش پیدا کند؟ مگر الان که مشاوره طلاق اجباری است ما طلاق نداریم؟ پس باید به مدارس برگردیم یعنی باید حضور مشاوران و روانشناسان در مدارس اجباری شود و اینگونه نباشد که بچه ها فقط در مدارس عربی، فیزیک و... یاد بگیرند این درحالیست که یک روانشناس و مشاوره باید در مدرسه کنار دانش آموز آموزش خانواده محور ارائه دهد.

معاون امور جوانان با اشاره به فعالیت برخی سایت ها خاطرنشان کرد: هیچکدام از سایت های همسریابی مجوز ندارند و از لحاظ ما صد در صد غیرقانونی هستند و ما به عنوان معاونت جوانان وزارت ورزش وجوانان با جامعه ای که تخلف می‌کند قاطعانه و درست برخورد کردیم یعنی هم به دادستانی هم پلیس فتا هشدار دادیم و نظر دفتر رهبری را هم گرفتیم و ابلاغ کردیم.

او افزود: سامانه امید زندگی را ایجاد کردیم و درخواستم این است برای رونق آن به سمت تجارت الکترونیک بروید و اگر نظری هم دارید بیان کنید. از نگاه جوانان پیشنهاد میدهم حتما اطلاعات خود را به روز نگه دارید چون جوانان امروز مانند ما نیستند و خواسته های آنها بسیار متفاوت از ماست و این هنر مشاور است که جوان را جذب خود کند نه اینکه جوان بگوید تمام این حرف هایی که روانشناس می‌زند را خودم بلدم ضمن اینکه خواستار این هستم در موضوعات علمی باورهای اعتقادی مدنظر قرار گیرد.

تندگویان اضافه کرد: تا چندسال گذشته هیچکس نمی‌دانست ازدواج سفید چیست اما الان تبدیل به فرهنگ شده است دلیلش هم این است روی این موضوع کار نکردیم. خواهشم این است درمورد آسیب ها به روز باشید و به موقع ورود پیدا کنید.

معاون امور جوانان گفت: جوان باید بپذیرد خوشبختی یعنی فرزنددار شدن بنابراین خواهشم این است که خانواده و فرزندآوری را در دستور کار خود قرار دهید.

تندگویان عنوان کرد: عدم مهارت آموزی یکی از مشکلات من با جوانان است به همین دلیل تاکیدم بر این است که باید به جوانان مهارت آموزش دهیم.

مقالات بیشتر:سالن عقد شیک غرب تهران

بازدید : 45
يکشنبه 10 اسفند 1399 زمان : 15:54

براساس ماده۸۵ قانون تامین‌اجتماعی، بیمه‌شده سازمان تامین‌اجتماعی باید چهار شرط داشته باشد تا مستحق دریافت کمک‌هزینه ازدواج شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، یکی از انواع حمایت‌های سازمان تامین‌اجتماعی، پرداخت کمک‌هزینه ازدواج است که به‌عنوان هدیه به بیمه‌شدگان واجد شرایط که تشکیل خانواده می‌دهند، پرداخت می‌شود و چنانچه زن و شوهر هر دو شرایط دریافت کمک هزینه ازدواج را داشته باشند، کمک هزینه به هر دو نفر قابل پرداخت است. به استناد ماده ٨٥ قانون تامین‌اجتماعی، بیمه شده باید چهار شرط را داشته باشد تا مستحق دریافت کمک‌هزینه ازدواج شود. بر این اساس، بیمه‌شده طی ٥ سال قبل از تاریخ ازدواج، حداقل به مدت ٧٢٠ روز سابقه کار داشته و حق‌بیمه این مدت را پرداخت کرده باشد، در تاریخ ازدواج رابطه استخدامی بیمه‌شده با کارفرما قطع نشده باشد، ازدواج اول بیمه شده باشد، ازدواج دائم بوده و در دفتر رسمی ازدواج ثبت شده باشد تا کمک‌هزینه ازدواج به فرد تعلق بگیرد. میزان کمک هزینه ازدواج برابر با یک ماه متوسط حقوق یا مزد بیمه شده است.

مقالات بیشتر:سالن عقد شیک

بازدید : 44
دوشنبه 27 بهمن 1399 زمان : 18:41

با سلام.به دنیای ایران سی ان بلاگ و وبلاگ جدید خود خوش آمدید.هم اکنون میتوانید از امکانات شگفت انگیز ایران سی ان بلاگ استفاده نمایید و مطالب خود را ارسال نمایید.شما میتوانید قالب و محیط وبلاگ خود را از مدیریت وبلاگ تغییر دهید.با فعالیت در سایت کسب و کار ایران سی ان به آدرس www.irancn.com و قراردادن لینک های بازاریابی در وبلاگ خود می توانید اقدام به کسب درآمد اینترنتی نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی از قسمت مدیریت با ما در ارتباط باشید.برای حفظ زیبابی وبلاگ خود میتوانید این پیام را حذف نمایید.امیدواریم لحظات خوبی را در ایران سی ان بلاگ سپری نمایید...

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 32
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 3
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 4
 • بازدید ماه : 5
 • بازدید سال : 211
 • بازدید کلی : 536
 • کدهای اختصاصی